OFERTA DLA PKM

Witam,

Chciałbym zaoferować cykliczne fotografowanie terenu budowy Pomorskiej Kolei Metropolitalnej zarówno do celów prasowych jak i w ramach dokumentowania postępów budowy.
Posiadam doświadczenie w fotografowaniu Trójmiejskich placów budowy - współpracuje już m.in. z firmą Mayland przy budowie Centrum Handlowego Riviera w Gdyni oraz z firmą Hines przy budowie biurowca Neptun w Gdańsku Wrzeszczu. Jestem doświadczonym operatorem kamery oraz fotografem. Dzisiaj na uroczystości wmurowania kamienia węgielnego byłem operatorem kamery z ramienia Art Zone'u.


Mój pomysł na ciekawe zdjęcia z budowy Kolei Metropolitalnej to przejazd raz w tygodniu całą trasą(Wrzeszcz-Lotnisko) oraz robienie zdjęcia w każdym charakterystycznym miejscu(wszystkie stacje, przepusty, wiadukty, kładki dla pieszych itd.).

Fotografie tego typu pokazywałyby bezpośrednio jak zmienia się plac budowy oraz krajobraz wokół niego.

Do tego celu posiadam samochód terenowy który jest w stanie przejechać tą trasę prawie w każdych warunkach. Aby łatwiej było Panu sobie wyobrazić jak miałaby wyglądać taka galeria przygotowałem wstępnie 40 zdjęć które można zobaczyć poniżej:(Proszę kliknąć w ten napis aby otworzyć galerię na pełnym ekranie)

 

 

Po drugie chciałbym zaoferować robienie zdjęć na imprezach okolicznościowych towarzyszących budowie PKM. W tym celu załączam przykładową galerię obrazującą zainteresowanie zarówno ludzi jak i mediów inwestycją co jest niewątpliwie potrzebne do promocji Państwa spółki oraz bieżącej inwestycji:(Proszę klinąć w ten napis aby otworzyć galerię na pełnym ekranie)

 

 

Ponadto w razie potrzeby zajmuje się również tworzeniem oraz edycją wideo. Niektóre wydarzenia w trakcie budowy pkm wyglądają lepiej w postaci wideo niż foto. Poniżej przykładowy krótki film który stworzyłem aby zademonstrować swoje możliwości:

 

https://vimeo.com/69191328

 

Wycena:

Cotygodniowy przejazd całą trasą oraz dokumentacja wszystkich charakterystycznych obiektów - 400zł netto za przejazd.

Zdjęcia z imprez okolicznościowych towarzyszących budowie PKM - 250zł netto za imprezę.

Filmiki z budowy lub wyburzania obiektów - indywidualnie

 

Oczywiście wszystkie ceny podlegają negocjacji.


Proszę o odpowiedź na mój adres mailowy rafal@qunabu.com ,

lub telefonicznie pod numerem telefonu 606766634

 

Pozdrawiam oraz życzę miłego dnia,

Rafał Wojczal